Mythos -Fanları

Üçüncü Bölge „Gölge Tepeler“ sadece bir Mythos değil…

BERLIN –  Büyük güne az kaldı! Nisan geldi mi, sloganımız: „Kar misali yağ içeri!“ olacak. Seviye limitinin 27’den 50’ye yükseltilmesi ile Mythos -Fanları açık Beta’da ilk kez „Gölge Tepeler“in buzlu çetin cevizleri ile karşı karşıya gelecekler.

Oyuncular Gölge Tepeler’de karlı bölgelerde dolaşacak, buzul ve buz heykelleri keşfedecek ya da çam ormanları ile çevrili rüya gibi kulübeleri ziyaret edecekler. Ama bu huzur aldatıcı! Sayısız görev, açgözlü canavarların pusuda beklediği keşfedilmemiş zindanlara çağırıyor.  Buz mavisi gökyüzünün altında ya da soğuk bir dağ masifinin içinde olsun: Canavarlar herkesin kanını donduruyor!

Zindan-avcıları sadece Canavarlara dikkat etmemeli; çünkü tam da Gölge Tepeler’de diğer oyunculara karşı soğukkanlı olmakta fayda var. En geç, oyuncular iki büyük Hizip Tigan ve Ordo arasından görev sürecinde seçimlerini yaptıktan sonra işler sarpa sarmaya başlayacak. Çünkü oyuncu arkadaşlar dahi üçüncü bölgede buz gibi katillere dönüşebilir.  Bu heyecan verici PvP-Seçeneğinin yanı sıra kararın oyunun gidişatını etkileyecek. Her iki hizip de bölgenin – oraya dahil olup ve rahatlıkla hareket edebilen- bir kısmında yaşıyor. Hizip üyelerini çok daha fazla görev ve yakıcı, muhteşem özel-ögeler bekliyor olacak.

Gölge Tepeler açık Beta’nın 12. Nisan’da start alması ile oyuncuların huzurunda olacak. MYTHOS şu anda Kapalı Beta sürecinde. Kayıtlar www.mythos-europe.comadresinden mümkün.

Bir bakışta tüm Bilgiler:

  • Kapalı Beta Güncellemesi: 29. Mart
  • Açık Beta Startı: 12. Nisan
  • „Erken Erişim“ Kutu-Sürümü: 26 Nisan
  • Yayım: 28. Nisan

Avantajlarla dolu Öge-Paketi ve özel Pet içeren Kutu-Sürümü şimdiden ön siparişte.

 


Bir yanıt yazın

Connect with: